Ta śruba do mocowania owiewek została zaprojektowana specjalnie dla motocykli Honda CBR 125 R (roczniki 2004-2011) oraz CBR 250-300 R (roczniki 2015-2016). Gwarantuje ona pewne i stabilne mocowanie owiewek, co przekłada się na bezpieczeństwo i estetykę motocykla. Jako oryginalna część Honda, śruba ta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością, zapewniając długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.
Wybierając oryginalne części Honda, inwestujesz w jakość i niezawodność. Precyzyjne wykonanie i idealne dopasowanie do konkretnego modelu motocykla to gwarancja bezproblemowego montażu i prawidłowego funkcjonowania. Unikasz ryzyka uszkodzenia owiewek spowodowanego przez nieodpowiednie śruby, a Twój motocykl zachowuje swój oryginalny wygląd.
Wybierając tę śrubę, masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości, który spełni Twoje oczekiwania.
Honda Motor Co. Ltd. to międzynarodowa firma przemysłowa, czołowy japoński producent motocykli. Są w pierwszej dziesiątce światowych producentów samochodów.
Główne zakłady produkcyjne znajdują się w Japonii, USA, Indiach i Brazylii, a główne rynki zbytu to USA i Azja Południowo-Wschodnia.
Honda została założona w 1948 roku przez wynalazcę i przedsiębiorcę Soichiro Hondę i finansistę Takeo Fujisawę.
Motto firmy to „The Power of Dreams” - "potęga wyobraźni".
Pierwszym doświadczeniem biznesowym Soichiro Hondy była produkcja pierścieni tłokowych, w swoim własnym garażu w 1938 roku. Dwa lata później otrzymał duże zamówienie od Toyoty, dla którego musiał zbudować nową fabrykę. Po II wojnie światowej sprzedał swoją fabrykę Toyocie i zajął się produkcją motocykli z pomocą Takeo Fujisawy. W 1950 roku Honda była w stanie opracować czterosuwowy silnik o mocy dwukrotnie większej niż wcześniej, a motocykle Hondy szybko zaczęły zdobywać popularność.
Do 1954 roku osiągnęli 15-procentowy udział w rynku w Japonii. Również do późnych lat pięćdziesiątych motocykle zaprojektowane przez firmę Honda wygrywały wszystkie najbardziej prestiżowe wyścigi motocyklowe na świecie.
W 1958 roku firma wprowadziła motocykl Super Cub, który był skierowany przede wszystkim do małych przedsiębiorców, dla których zastąpił rower, gdyż był niedrogi, łatwy w obsłudze i bezpieczny. Popyt na nowy model był tak duży, że zbudowano nową fabrykę o przepustowości 30 tysięcy motocykli miesięcznie.
W 1959 roku Honda stała się czołowym japońskim producentem motocykli. W tym samym roku w Stanach Zjednoczonych powstała spółka zależna American Honda Motor Company, Inc., która zaczęła sprzedawać japońskie motocykle, które były znacznie tańsze od amerykańskich (250 USD w porównaniu z 1000–1500 USD), ale jednocześnie dwukrotnie mocniejsze. Sprzedaż w USA wzrosła z 500 000 dolarów w 1960 roku do 77 milionów dolarów w 1965 roku. Sprzyjała temu w dużej mierze aktywna kampania reklamowa, mająca na celu zniszczenie amerykańskiego negatywnego stereotypu motocyklisty. Mottem kampanii było „Na Hondzie jeżdżą najmilsi ludzie”, w wyniku czego w 1964 roku co drugi motocykl sprzedany w Stanach Zjednoczonych był własnością Hondy.
W 1967 roku Honda stała się największym producentem motocykli na świecie i zaczęła rozszerzać swoją gamę produktów.
Trzęsienie ziemi z 11 marca 2011 r. Poważnie uszkodziło centrum badawcze Hondy w prefekturze Tochigi. Całkowite szkody poniesione przez firmę oszacowano na 45,7 miliardów jenów (500 milionów dolarów) .
W sierpniu 2020 roku “Financial Times” podał, że pod koniec 2019 roku doradcy japońskiego premiera Shinzo Abe zaproponowali współpracę Hondy z Nissanem w celu poprawy pozycji japońskiego przemysłu samochodowego, który znajduje się pod presją producentów z innych krajów, zwłaszcza z Chin. Jednak obie firmy podobno odrzuciły ofertę jeszcze przed wybuchem epidemii COVID-19.