Wariator kompletny RMS Standard Minarelli

Pasuje do modeli
Numer SKU
WAR029

Magazyn
dostępny

Wysyłka
48 godz.
136,00 zł

Opis

Charakterystyka

Wariator kompletny RMS STD, to idealny zamiennik oryginalnego wariatora w znacznie lepszej cenie. W zestawie z wariatorem talerz wariatora, tuleja wariatora, ślizgi oraz rolki.

Czy wiesz że
Wariator to część występująca najczęściej w skuterach lub innych pojazdach napędzanych na pasek. Dzięki wariatorowi skuter może przyspieszać i bez niego po prostu nie można było by jechać.

Kompletny wariator powinien składać się z kilku części:

  • rolki wariatora
  • tarcza zewnętrzna wariatora
  • pokrywka wariatora
  • gniazdo wariatora
  • ślizgi wariatora

Na rynku występują różne rodzaje wariatorów oraz podzespołów do nich. Należy Pamiętać iż odpowiednie zestawienie podzespołów wariatora wraz z innymi elementami układu napędowego (sprzęgła, sprężyny centralnej) może prowadzić do poprawy osiągów naszej maszyny.

Wariator jak każda część z czasem się zużywa. Najczęściej wymianie musimy poddawać tarczę zewnętrzną wariatora, która wyciera się od paska napędowego oraz rolki wariatora.

Podstawowym objawem awarii wariatora jest znaczny spadek mocy skutera.
Producent
Firma RMS to jedna z najpopularniejszych marek jakie można spotkać wśród polskich użytkowników skuterów. Włoska tradycja sprawia iż procedury produkcyjne i jakość części RMS stoi na najwyższym poziomie. Wachlarz oferowanych części obejmuje zarówno standardowe zamienniki jak i części przeznaczone do tuningu zarówno optycznego jak i mechanicznego. Markę RMS można opisać w kilku słowach jako doskonały stosunek jakości do ceny. 

Opinie: RMS Wariator kompletny RMS Standard Minarelli

Dodaj opinię o produkcie

Piszesz opinię jako niezalogowany Użytkownik. Zaloguj się, aby opinie były przypisywane do Twojego konta w motor-x.pl